MENÜ
MENÜ

Hakkımızda

             İcgiyimKapinda.com, 40 yıldır hizmet verdiğimiz Toptan ve Perakende firmamız Nurkon İç Giyim kuruluşudur.

2020 Aralık ayı itibariyle başladığımız E-Ticaret firmamız İcgiyimKapinda.com bugün Türkiye'nin heryerinden sipariş almaktadır.Sipariş geldikten sonra aynı titizlikle İç Giyim ihtiyacınızı Kapınızda teslimatını gerçekleştirmektedir.

İcgiyimKapinda.com müşteri merkezli politikası ile müşteri hizmetleri standardını en üst seviyede tutarak ürün siparişinden, teslimata ve satış sonrası desteğe kadar geçen süreçte keyifli bir alışveriş yapabilmenizi hedefler. İç Giyim ihtiyacınızda geniş ürün yelpazesine sahip internet mağazamızda yeni sezon ürünler ulaşılabilir fiyatlarla satılmaktadır.

Hem teknik hem de görsellik açısından kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Mağazamızın kullanıcı açısından pratik oluşu kadar görselliği de son derece önemlidir. Ürünlerin kolay bulunabilir olması, sayfaların anlaşılır olması açısından sade ama bir o kadar da zarif ve şık sayfa tasarımlarımızla internet mağazacılığına farklı bir anlayış getirdiğimize inanıyoruz.

Fiyat politikamız en iyi kalitenin en uygun fiyatla size ulaşmasıdır ve kaliteden asla ödün vermeden belirlediğimiz fiyatlarımız perakende ve diğer internet mağaza fiyatlarının altındadır. Bu da İcgiyimKapinda.com’da tek tuşla dünyanın alışverişini son derece uygun fiyatlara yapacağınız anlamına gelir. 


İnternette alışverişe yeni bir boyut kazandıran İcgiyimKapinda.com çok genç olmasına rağmen en iyi ve güvenilir ‘marka’lar arasında yerini almıştır. 


İcgiyimKapinda.com’un enerji, dinamizm,tutku ve heyecanını sitemizde gezerken sizde hissedecek ve kendinizi yeni bir dünyada bulacaksınız. 
Kısacası; kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Tekrar görüşmek dileğiyle...